
| Quantity | Unit price |
|---|---|
| To 9 | €1.61 * |
| From 10 | €1.32 * |
| From 50 | €1.15 * |
| From 100 | €0.98 * |
Prices incl. VAT plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
- Order number: 560001
Product information "KTY 81-122"
| Type: | KTY |
| Resistance: | 1000 Ohm |
| Temperature min.: | -55 °C |
| Temperature max.: | +150 °C |
| Tolerence: | ± 2 % |
| Housing: | TO92 |
| Packaging: | lose |
| Measuring current: | 1 mA |
Related links to "KTY 81-122"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "KTY 81-122"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
Hint!
Hint!
Viewed