
| Quantity | Unit price |
|---|---|
| To 9 | €13.39 * |
| From 10 | €10.97 * |
| From 100 | €9.64 * |
| From 1000 | €8.16 * |
Prices incl. VAT plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
- Order number: 571001
Product information "5x2,0 Ni 1000 TK6180"
| Type: | Ni-Temperaturflachmesswiderstand |
| Resistance: | 1000 Ohm |
| Reference temperature: | 0 °C |
| Temperature min.: | -60 °C |
| Temperature max.: | +200 °C |
| Width: | 2 mm |
| Length: | 5 mm |
| Connecting wire length: | 10 mm |
| Connecting wire diameter: | 0,25 mm |
| Connecting wire material: | Ag |
| Characteristic curve: | TK6180 |
Related links to "5x2,0 Ni 1000 TK6180"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "5x2,0 Ni 1000 TK6180"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
Hint!
Viewed