
| Quantity | Unit price |
|---|---|
| To 9 | €8.03 * |
| From 10 | €6.58 * |
| From 50 | €5.78 * |
| From 100 | €4.90 * |
Prices incl. VAT plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
- Order number: 571002
Product information "5x2,5 Ni 10000 TK6180"
| Type: | Ni-Temperaturflachmesswiderstand |
| Resistance: | 1000 Ohm |
| Reference temperature: | 0 °C |
| Temperature min.: | -50 °C |
| Temperature max.: | +200 °C |
| Width: | 2,5 mm |
| Length: | 5 mm |
| Connecting wire length: | 10 mm |
| Connecting wire diameter: | 0,25 mm |
| Connecting wire material: | Ag |
| Characteristic curve: | TK6180 |
Related links to "5x2,5 Ni 10000 TK6180"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "5x2,5 Ni 10000 TK6180"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
Hint!
Hint!
Viewed