
| Quantity | Unit price |
|---|---|
| To 999 | €4.46 * |
| From 1000 | €3.65 * |
| From 10000 | €3.21 * |
| From 100000 | €2.73 * |
Prices incl. VAT plus shipping costs
Ready to ship today,
Delivery time appr. 1-3 workdays
- Order number: 503002
Product information "NTC W253C1"
| Type: | NTC-Thermistor |
| Resistance: | 25000 Ohm |
| Length: | 3 mm |
| Connecting wire length: | 50 mm |
| Connecting wire diameter: | 0,2 mm |
| Diameter max.: | 2,4 mm |
| Element coating: | Epoxy |
Related links to "NTC W253C1"
Read, write and discuss reviews... more
Customer evaluation for "NTC W253C1"
Write an evaluation
Evaluations will be activated after verification.
Hint!
Viewed